Växel: +46 303 611 15

Mail: info@saltmortel.se

Försäljning
Michael Adamietz
070-960 89 03
michael@saltmortel.se

Ekonomi
Annika Sjöberg
073-532 28 53
annika@saltmortel.se

Projektkoordinator-Inköp
Caroline Olsson
070-841 93 31
caroline@saltmortel.se

Projektkoordinator-Inköp
Malin Beutler
0303-61115
malin@saltmortel.se

 Administration 
Emma Blom Adamietz
070-143 04 67
emma@saltmortel.se

 Administration 
Emilia Grönlund
073-244 10 10
emilia@saltmortel.se

 

 

 

 

Integritet och säkerhet *

1 + 9 =

* Vi på Salt o Mortel ombesörjer för att era uppgifter lagras säkert och används på ett sjysst sätt. Vill ni veta mer om hur vi hanterar personuppgifter och följer GDPR så vänligen hör av er