Tack för att ni vill komma i kontakt med oss, vi ser fram emot att hjälpa er.
Nedan väljer ni viket alternativ som passar er bäst.

Växel: +46 303 611 15

Mail: info@saltmortel.se

Försäljning
Michael Adamietz
070-960 89 03
michael@saltmortel.se

 

 Projektledare
Per Lindström
076-883 92 83
per@saltmortel.se

 

Projektkoordinator-Inköp
Natalie Wikström
070-441 09 70
natalie@saltmortel.se

 

Projektkoordinator-Inköp
Caroline Olsson
070-841 93 31
caroline@saltmortel.se

 

Ekonomi
Anette Levin
0303-44 10 42
ekonomi@saltmortel.se

 

 Administration – Eftermarknad
Emma Blom Adamietz
070-143 04 67
emma@saltmortel.se

 

 Administration
Emilia Grönlund
073-244 10 10
emilia@saltmortel.se

 

 

 

 

Integritet och säkerhet *

7 + 3 =

* Vi på Salt o Mortel ombesörjer för att era uppgifter lagras säkert och används på ett sjysst sätt. Vill ni veta mer om hur vi hanterar personuppgifter och följer GDPR så vänligen hör av er